SALE OUT. Genesis Gaming Chair Nitro 440 G2 Black | DAMAGED PACKAGING | 24 month(s)
- TootjadGenesis
- Mudel: NFG-2115SO
- Saadavus: 1
-
132€
SALE OUT. Genesis Gaming Chair Nitro 440 G2 Black | DAMAGED PACKAGING | 24 month(s)
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 840.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 21.00 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 120 kg |
| Net weight | 18.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Gaming Chair |
| Producer product name | Nitro 440 G2 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.16 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



